gallery/2020-12-14

Online Rezervasyon

 

Günlük Kur Uygulanır 

 

Yat Günlük Kur Hesaplanır  

 

 

Fiyata Göre Tarihler 

 

Mayıs 2.400 €          Haziran 2.700€          Temmuz 3.000 €          Agustos 3.000 €          Eylül 2.700 €          Ekim 2.400 €

 

 

 

GENERAL SPECIFICATIONS

Boat Type:Motor Sailor

Flag:Turkish

Base Port:Gocek

Length:28 m.

Beam:6 m.

Draft:1.90 m.

Built / Refit Year:2004 / 2019

Crew:4

Engine:2 * 1.200 hp MAN

Generator:27 kW + 24 kW Onan

Cruising Speed:22 kn.

Dinghy:50 hp

Fuel Capacity:8.000 lt.

Fresh Water Tank:5.000 lt.

Cabin specifications

Cabins:2 Master, 2 Double

Bathrooms:Shower Box

Toilettes:Electric

Air Condition:All Cabins

Navigation

Radar, Depth sounder, VHF Radio, GPS, Autopilot

Entertainment & Toys

Indoor restaurant, Tv & DVD player in salon and cabins, music system, wireless, jet ski, banana, hamburger, ringo, water ski

 

 

Bilgi Ve Uyarı 

 

Yaz sezonunu başlaması ile birlikte ege ve Akdeniz bölgesinde kiralık megayat talepleri hızlanır bu talepler yabancı misafirler olduğu kadar devlet adamları, iş adamları yada ticaret yaptıkları yerlı yada yabancı misafirler kiralık megayat arıyorlar bu taleplerin değerlendirilip karşılanması her zaman kolay olmuyor özellikle tarihlerin çakışması ile az sayıda olan megayatlar maalesef oldukça kısa olan bu dönemde üst üste gelen rezervasyonlar ile tıkanıyor. zamanında yapılmayan geciken son dakika rezervasyonlar çok sıkı ve yorucu bir telefon trafiği sonunda her zaman başarıya ulaşamıyor. kiralık megayat Göcek marinalarında fazla sayıda görülmüş olsa da her yat sahibi yatını kiraya vermiyor. Bu nedenle az da olsa bazen yakın komşumuz Yunanistan dan motoryat getiriyoruz ancak bu oldukça masraflı ve her zaman uymayan bir yol bu nedenle göcek, marmaris ve bodrumda bulunan yatlardan arzu ettiklerinizi zamanında rezervasyonlarla acentamızdan temin etmeniz mümkün.

 

Kiralık motoryatlar

Türkiyedeki Kiralık motoryat genellikle güneyde, Fethiye, Göcek, Marmaris ve Bodrumda bulunmaktadır. Antalya turizmde cok önemli bir merkez olmasına rağmen marinalarında yeterince kiralık motoryatlar bulunmamaktadir. Antalyadaki lux otellerden talep edilen kiralık motoryatları marmaris veya göcekten göndermekteyiz. bodrumda bu tür motoryat rezervasyonları için erken davranılmalıdır. Bodrum marinalarının da küçük olması nedeni ile Motor yatların büyük bölümü turgut reis ve yalıkavakta bulunmaktadır. Bodrum yunan adalarına da yakın olması sebebi ile çok kısa bir seyahat ile farklı bir ülke görmenin heyecanı ve kolaylığı yüzünden çok popüler bir yat merkezidir.

 

Son zamanlar tercih edilen motoryatlar ile istanbulda Boğaz Turu,

 

Boğaz turu, istanbul da yaşayanlar için oldukça popüler bir dinlence şeklidir, mavi yolculuk tercihlerini Türkiyenin Ege denizi ve yunan adaları, veya batı Akdenizdeki Bodrum, Datça, Marmaris, Göcek, Fethiye, Kaş, Kalkan, Kekova, Antalya olarak düşünenler yoğun iş programları nedeni ile her zaman bu bölgelere gelemediklerinden bulundukları bölgede bulunan asya ve Avrupanın inci kolyesi olan boğaz turunu tercih etmektedirler, istanbulda organize ettiğimiz motoryatlar dan beğendiklerini kiralayıp boğaz ve adalarda tekne turu yaparak hafta sonlarını değerlendirmektedirler. Kiralık motoryatlar istanbulda boğaz turu için iş adamlarının misafirlerine ne kadar guzel bir şehirde yaşadıklarını gösterdikleri, Turistlerin merak ettikleri tarihi yalıları ve iki kıtanın birleştigi bu nadide beldede, bogazin her iki tarafini gördükleri çok ilginç bir Tekne turudur. Organize ettiğimiz günlük boğaz turlarinda, İstinye, Bebek ve hisardan hareket etmek isterseniz, yada yemek için Beykoz onünde demirleyerek öğlen yemeği isterseniz yatın üstünde organize edebiliriz veya poyraz köye kadar giderek restaurantlardan yatlara yapılan balık ve meze ceşitlerini tercih edebilirsiniz.

 

Kiralık motoryatlar

 

Erdogan

 

Type:Motor Yacht

 

Base Port: Türkiye

 

Length:28 m.

 

Beam:6 m.

 

Built / Refit:2004 / 2019

 

ÇÖZÜM MERKEZİ 

 

İletişim Bilgilerimiz

 

Kol Turizm Seyahat Acentası Taş.Turizm İnş Eml. Ltd. Şti

 

MERKEZ OFiS 

 

Adres : Marmaris Kemal Seyfetin Blv A/1 Marmaris

Ofis :  08502149978

Tel :  +90 5446267506

Email : tatiltime@outlook.com.tr
             

Çalışma saatlerimiz: 7/24

 

İstanbul Ofis

 

Osman Bey İslamlar Mahallesi  Sokak no:15  İstanbul / Beyoğlu

Telefon : +90 (544 7711489

Telefon : +90 (545 5329043

Tel :   +90 5446267506

Ofis : 08502149978

 

 

İsim Soyisim  
Telefon  
Yetişkin Sayısı  
Çocuk Yaşları  
Tarih Tercihi Belirtiniz Lütfen  
Mesajınız  
gallery/aganippe-gulet
gallery/blue-heaven-gulet
gallery/esma-sultan-ultra-luks-gulet-ultra-luxury-gulet-luxes-goelette-ultra-lusso-barche

Aganippe Yat

Blue Heaven

Esma Sultan

Esma Sultan Delüks / 43 M / 7 Kabin

 

2.500 EURO

Blue Heaven Delüks / 30 M / 5 Kabin

 

3.000 EURO

Aganippe Delüks / 34 M / 5 Kabin 

 

1.800 EURO